top of page

Expo-Guovdageaidnu - Sjekk ut jobbsjansene og gründerskap i Guovdageaidnu

Oppdatert: 7. mar.
Expo-Guovdageaidnu viser deg jobbsjansene og gründerskap i Kautokeino, Guovdageaidnu.


Framtiden din er i Kautokeino

Klar for å gi framtida di en boost? Expo-Guovdageaidnu inviterer studenter, tilreisende, og alle som vil ha det gøy i påsken til å bli med på arrangementet vårt i Guovdageaidnu! Lurer du på hvilke muligheter som finnes? Bli med oss!
Mennesker rundt et bord, foran en skjerm
Jobbmulighetene er mange i Kautokeino


Drømmer noen du kjenner om Kautokeino?

Kjenner du noen som drømmer om å jobbe eller starte noe stort i Guovdageaidnu? Gi dem en heads up om Expo! Det er ikke den vanlige greia med dress og slips - det er der viben møter mulighetene. Under vår samling i påskefestivalen snakker vi ikke bare om jobber, men kaster også lys på innovative oppstartsbedrifter og den gründerånden som vibrerer i bygda vår.


Stikk innom, få inspirasjon, og bli en del av suset i blomstrende Guovdageaidnu!

Vinnere fikk påskefestivalpass i 2023

Les i bloggen vår fra ifjor om hvordan EXPO Guovdageaidnu ble en suksess. Da arrangerte vi med quiz og pizza, samt en direktesending via vår medlemsbedrift GLR. Vi publiserte også en liste over vinnere av 12 flotte premier, blant annet påskefestival - Sámi beassášmárkanat pass til konsertene som arrangeres av Sámi Musikfestival.

25 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle

Comments


bottom of page